Przemiany

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
OPINIE MOICH KLIENTÓW
Kamila Gadzińska zrecenzowała: 

Nie tylko w pełni profesjonalna, ale też miła, życzliwa, uśmiechnięta, budząca ogromne zaufanie. Ułożona przez Panią Paulinę dieta pomogła mi zgubić prawie 12 kg a to dopiero początek, dodatkowo udało mi się wyrobić dobre nawyki żywieniowe. Same plusy :). Z pewnością jest to osoba którą śmiało można polecić znajomym. GORĄCO POLECAM!!!

Marta Glapińska zrecenzowała: 

Pani Paulina jest osobą zaangażowaną w swoją pracę. Nie traktuje osoby jako kolejny "przypadek", tylko poważnie podchodzi do problemu każdego pacjenta. Ustala bardzo urozmaicone plany żywieniowe dostosowane do jednostek chorobowych. I oczywiście pokazuje, że dieta nie musi być nudna, a osoby chcące zrzucić kilka zbędnych kilogramów nie muszą chodzić głodne!! Wspiera dobrym słowem w chwilach zwątpienia co daje energii do dalszego działania. Polecam z całego serca :)

Joanna Adamus zrecenzowała:· 

Polecam serdecznie

Anna Łach zrecenzowała: 

Polecam wszystkim :)

Lidia Legawiec-Starosta zrecenzowała:

Duza wiedza, do tego zaangażowanie i zdrowy rozsądek. Nic na siłę. Porada i plan żywieniowy zawsze poprzedzone wywiadem nt stanu zdrowia, ale też przyzwyczajeń i upodobań. Przemiła osoba z pasja, która zaraża optymizmem.

Grzegorz Jot zrecenzował: 

Bardzo urocza i sympatyczna pani. Niskie ceny. Duże zaangażowanie. Pani Paulina pomagała mi schudnąć 15 kg do tego na brzuchu zamiast bojlera pojawił się kaloryfer. Bardzo polecam!

127kg.jpg
Artur.jpg
Olka Arena.jpg